Mieldijk 11 – 1768BV Barsingerhorn | 06 – 20 20 12 65 | info@jimminkkolhorn.nl

Het team

Gerard Jimmink

Gerard Jimmink

Directeur Jimmink Kolhorn

Tel: 06-20201268

Gerard@jimminkkolhorn.nl

Frank Zwaan

Frank Zwaan

Planner

Tel: 06-20201265

Frank@jimminkkolhorn.nl

Dirk Bijl

Dirk Bijl

GPS tekeningen en uitzetwerk

Tel: 06-20201267

Dirk@jimminkkolhorn.nl

Leny Jimmink

Leny Jimmink

Administratie

Tel: 06-14884041

Administratie@jimminkkolhorn.nl

Kim Vledder

Kim Vledder

Administratie

Tel: 06-14884041

Administratie@jimminkkolhorn.nl

Jacqueline Koning

Jacqueline Koning

Project administratie

Tel: 06-14884041

Jacqueline@jimminkkolhorn.nl

Stefan Jimmink

Stefan Jimmink

Uitvoerder en reserve-planner

Stefan@jimminkkolhorn.nl

Peter Barsingerhorn

Peter Barsingerhorn

Werkplaats

Peter@jimminkkolhorn.nl

Loonbedrijf Jimmink Kolhorn

Het team

We staan altijd voor u klaar!

Heeft u vragen?

06 – 20 20 12 65

Open Ma – Vrij

08:00 – 17:00

Heeft u hulp nodig?

info@jimminkkolhorn.nl

Volg ons ook op Facebook en Instagram


Adres

Mieldijk 11

1768 BV

Barsingerhorn